Ekip rent a car her geçen gün büyüme devam ediyor.Samsun da araç kiralama hizmeti veren firmamız 48 araç filosu ile hız kesmeden müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.Samsun havaalanı oto kiralama hizmeti veren işletmemiz sizler için bütün araçlarının bakımlarını düzenli olarak yapmaktadır.Geç kalmış sayılmazsınız araç filomuz sayfasından beğendiğiniz arabayı ister telefondan ister sitemizdeki rezervasyon menüsünden kiralıyabilirsiniz.

2017 Araç Filomuz

Geniş araç filomuz içinde ekonomik, spor ve lüx araçlar bulunduğunu hemen hemen bütün müşterilerimiz bilmektedir.Her bütçeye ve her yaşa uygun araçlarımızın bakımları günlük olarak yapılmaktadır.Personellerimiz Araç Filomuz ‘a kendi araçları gibi baktıklarından Sürüş esnasında çok rahat ettiğinizi bizzat sizlerden dinledik.Bunları duydukça da gücümüze güç kattık diyebiliriz.Samsun araç kiralama çevrelerinde 65 TL ‘den başlayan fiyat konsepti ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

2017 Araç Filomuz içinde örnek verecek olursak; Renault Fluence, Hyundai Era, Volkswagen Passat, Mercedes Vito gibi her çeşit araç bulunmaktadır.2017 Araç filomuzun fiyat aralığına gelecek olursa 65 ila 250 TL arası kiralama yapacağınız araca göre değişkenlik göstermektedir.

Hem Uygun Hem Hızlı !

Araçlarımız Samsun Oto Kiralama sektörü içinde diğer firmalara nazaran biraz daha uygundur.Yıl içerisinde zaman zaman Kampanyalar ile sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.Fiyatlarımız Hem uygun olup Hemde Hızlı ! olmasının sebebi tamamen müşteri odaklı olmamızdandır.2005 yılında kurulan Samsu Rent A Car şirketimiz babalarımızdan bize kalan Güzel bir meslektir.Bazılarımız bu işi sevmese bizler işimizi severek yapıyoruz.

Unutmadık ! bizler buraya sizler sayesinde geldiysek sizleri hiç bir zaman unutmayacağız Samsun Havaalanı Araç Kiralama olarak hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor güzel yolculuklar diliyoruz.