Hakkkımızda

İlk önce müşreri memnuniyeti !
çağrı-abiyeni

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

Ekip Rent A Car yani diğer adıyla samsun havaalanı araç kiralama, firmamız bünyesinde geniş araç filosu ile her zaman sizlere samsun rent a car hizmetinin en iyisini yaşatmaya çalışmaktadır.10 yıllık iş deneyimimiz ve uzman kadromuz ile günün 24 saati sizlere destek vermekteyiz.Samsun araç kiralama firmaları arasında tercih ediliyorsak bunu önce size sonra kendimize borçluyuz.

Firmamızın tek bir amacı vardır; şüphesiz ki müşteri memnuniyeti.Her şeyden önce sizlerin rahat ve konforlu bir yolculuk yapmanız için elimizden geleni yapmaktayız.Her geçen gün de şartlarımızı daha da iyi hale getiriyoruz.Samsun havaalanı oto kiralama olarak siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

NEDEN BİZ?

Çünkü tam 16 yıldır müşterilerimiz memnuniyeti bizi ayakta tuttu.Gerek fiyatlar olsun gerek araçların performansları hep müşterilerimizin istediği gibi oldu.Sende Samsun Havaaalanı Oto Kiralama nın bünyesine katılarak hayatını değiştirebilirsin.

  • Haftada bir gün araçların bakımı.
  • Bütün araçlarda Navigasyon.
  • 7/24 Müşteri desteği.
  • Havaalanına şoförlü şoförsüz araç teslimi,
  • Her zaman Müşteri Memnuniyeti.

SAMSUN HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA

SIKÇA SORULAN SORULAR

Rezervasyon yaptıkdan 30 dakika sonra ister ofisimize gelerek aracınızı teslim alabilirsiniz!

Telefonla bizleri ayarak kaç gün uzatmak istediğinizi söyliyebilirsiniz.Herhangini ücret talep etmemekteyiz.Arabanızı teslim ederken uzatılan gün ücreti alınır.

Araçlarımızın hepsinden rent a car kasgosu mevcuttur.Kaza yaptığınızda sizden sadece aracın yatma yani günlük parası istenir.Bunun haricinde ücret talep etmemekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI