Neden Samsun Oto Kiralama?

Araç kiralama, birçok kişinin işini kolaylaştıran ve bütçesini sarsmadan araç edinme fırsatı sunan bir hizmettir. Ancak bu hizmeti her rent a car firması hakkı ile veremeyebilir. Ayrıca ülkemizde güvenilir şekilde hizmet vermeyen araç kiralama firmaları da vardır. Müşteriler ise güvenilir ve her zaman yanlarında olduğunu bildikleri firmalar ile çalışmak isterler. Güvenilir, kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile Samsun Havaalanı Rent A Car; güven verir, her türlü sorunda müşterilerinin yanında yer alır.

Samsun Oto Kiralama, 16 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışır. Kiracılarının her şeyden önce konforlu ve rahat bir araç kiralama süreci geçirmeleri için elinden geleni yapar. Dünyadaki rent a car sektörü ile ilgili bütün gelişmeleri takip ederek, sürekli gelişim ve değişim ilkesi ile hareket eder.

En Uygun Fiyat Garantisi

Samsun Havaalanı Oto Kiralama, aylık araç kiralamalarda en uygun fiyat garantisini sunar. Müşterilerin aylık olarak yapacakları araç kiralamaları, sadece lüks ve spor otomobiller için geçerli olmaktadır. Samsun araç kiralamanın filosunda bulunan araçların bakımları günlük olarak yapılmaktadır.

Araçların Özellikleri

Samsun Rent A Car’ın araçlarının içerisinde konforunuz için birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Navigasyon
  • Bebek Koltuğu
  • Mp3 Çalar
  • USB Çalar
  • GPRS
  • Sesli Navigasyon
  • HGS

65 TL’den Başlayan Fiyatlar

Samsun araç kiralamada hemen hemen her bütçeye uygun kiralık otomobil bulmak mümkündür. Müşterilerine aylık kiralamalarda 65 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunar. Ayrıca araçlar müşterilere sadece belli dönemlerde uygun fiyata kiralanmaz. Her dönemde fiyatları aşağıya çekmek ve en uygun fiyatı müşterilerine sunmak için çalışır.

Rezervasyon Seçeneği

Samsun araç kiralamanın filosundan istediğiniz aracı hemen kiralayabilmek için, firmanın web sitesindeki rezervasyon sekmesine tıklayıp, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer araba kiralama ihtiyacınızın olacağı tarihten eminseniz, rezervasyon seçeneği sizin için en ideali olacaktır. Çünkü istediğiniz araç bir başkasına kiralanabilir ve araç için isteyeceğiniz ekstralar, yoğunluk dönemlerinde firmanın elinde kalmamış olabilir. Araç kiralama sırasında, herhangi bir mağduriyet yaşamak istemiyorsanız, rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Samsun Havaalanı Araç Teslim Hizmeti

Samsun Rent A Car’dan araç kiralayanlar, Samsun Havaalanına indiklerinde onları kiraladıkları araç ile birlikte özel şoför bekler. Kiralanan araç özel şoför tarafından sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Yaşadığınız her türlü sorunda, Samsun araç kiralama iletişime geçebilirsiniz.