Merhaba ekip rent a car olarak uzun zamandır proje gelişimi için çalışmaktayız.Bu süre zarfında Samsun araç kiralama bölümüdeki Fiyat Listemizi güncelledik fakat sitemizde duyuramadık.Arkadaşlar 2017 yılının gelmesiyle birlikte sizlerinde bildiği gibi araçlar fiyatlarında çok fazla artış oldu.Haliyle biz Samsun araç kiralama Samsun oto kiralama firmalarının Fiyat listelerinde değişiklikler de oldu.

Samsun Araç Kiralama

2017 yılı bizlere hiç şanslı gelmemekle birlikte bizleri fazla masrafa soktu demiştik.Normal bireysel bir şahıs bu durumdan etkilendim zannediyor.Öyle değil Rent a car firmaları ile kıyaslayacak olursak sizlerin ki “Deve de kulak” deyimi ile son buluyor.Araç filomuz yaklaşık 45 civarında, düşünecek olursak her yıl araçlarımızı yeniliyoruz.Düşüne biliyor musunuz ? 45 aracın da yenilenmesini.

Yani bu işi bırak diyor devlet bize bu işi bırak Filo yap demek istiyor.Sanırım samsun araç kiralama bu işi bırakıp Filo Kiralama işine başlayacak.Allah sonumuzu hayır etsin sevgili vatandaşlar.Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla Samsun Havaalanı Oto Kiralama – Ekip Rent A Car

Fiyat Listemiz