Samsun Havaalanı Açıldı

Merhaba, uzun zamandır üzerinde çalıştığımız samsun havalimanı ofisimiz artık hizmetinize açılmıştır.14 yıldır samsunda oto kiralama hizmetinin vermiş olduğu tecrübelerimiz ve başarılarımız bizi bu konuma getirmiştir.Geniş araç filomuz ile sizlere samsun havalimanı oto kiralama desteğini vermekteyiz.Sitemiz üzerinden veya diğer iletişim yollarımızdan araçlarını rezerve edip kiralıyabilirsiniz.Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi web sitemiz üzerinden yapacağınız kiralamalarda %30 gibi bir indirim sağlamaktaydık.Kampanyamızı 1 ay daha uzattık.Samsunda araç kiralama hizmeti almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çarşamba Havalimanı Ofisimiz Açıldı

Seyehat etmekte olan vatandaşlarımız Çarşamba Havalimanında indiklerinde bazen araç sıkıntısı çekebiliyorlar.Bir süre önce bu sıkıntıdan müzdarip olduklarını Samsun Rent A Car olarak bilmekteydik.Buna çare olarak Samsun Havalimanı Ofisimiz Açıldı ! Evet yanlış duymadınız Samsun Havaalanı Ofisimiz artık sizlere hizmet vermektedir.Havaalanına yaklaşık 5 dk. uzaklıkta olan ofisimiz 7/12 açıktır.İster telefon ile ister direk ofislerimizden araç temin edebilirsiniz.

Samsun Havaalanı Oto Kiralama ‘da sizleri özel şoförünüz bekliyecektir.Aracınızı size sorunsuz bir şekilde teslim ettikden sonra, herhan gibi bir ihtiyacınız (Yemek, tarif, rehberlik vs.) gibi sorunlarınızda ekip arkadaşlarımız ellerinden gelenleri yapacaklardır.Yolculuğunuz ve seyahatiniz boyunca Firmamız her zaman yanınızdadır.Bir telefon kadar uzağınızdayız.