Ekip rent a car olarak bir kampanya yaptık.2016 yılı boyunca samsun oto kiralama alanında yapacağınız kiralamalarda %30 ile %50 arası indirimlerimiz vardır.Daha önceki yazımız Aylık kiralamalarınızda indirim Vip araçlarda %50 gibi bir indirimimiz vardı.Diğer araçlarımız için söyliyebileceğimiz rakam %30 dur.İndirimler aynı şekilde Samsun havaalanı oto kiralama hizmetimizde de geçerlidir.

Samsun Oto Kiralama İndirim

Ekip oto kiralama sezon indirimleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi çok seviyor.Bazen ekip çalışanları olarak genelde yaz sezonunda haftanın yada ayın bazı günleri bugün 1 kişiye 1 gün hediye araç vereceğiz tarzında etkinlikler yapıyoruz.Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler onların yüzünün gülmesi gibi bizimde yüzümüzü güldürüyor.

Samsun Oto Kiralama herzaman dediğimiz gibi gün geçtikçe zorlaşmaya başlıyor.Gerek insanlar gerek firmalar gerekse şartlar bizi bu işten soğutmak için özellik Samsun Filo Kiralama şirketleri bizleri geri planda tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Fakat biz Samsun Oto Kiralama firması olarak işimizi severek yapıyor sürekli yeniliklere açık olup müşterilerimize en iyi servisi vermek için can ve başla savaşıyoruz.

Bazen insan ödün vermelidir.Uykusundan, eşinden, evinden, rahatından vb. Biz müşterilerimize Samsun oto kiralama hizmetini en iyi şekilde vermek için herşeyden ödün veriyoruz ve vermeye hazırız.Unutmadık unutmayacağız, biz bu günlere müşterilerimiz sayesinde geldik.Samsun Havaalanı Oto Kiralama var olduğu sürece hep yanınızda hep Kampanyalar ile doludur.

Not : Kampanyadan yararlanabilmek için 2015 yılı içerisinde en az 2 kere bizden araç kiralamış olmanız gerekmektedir.Saygılarımızla Samsun Havalanı Araç Kiralama Ekibi